Hakkımızda

2005 yılında ahşap sektörüne sağlam adımlarla temeli atılan firmamız bugün sektörde öncü ve lider kuruluş haline gelmiştir. İlk olarak Kocaeli’nin Gebze ilçesinde faaliyetlerine başlamıştır. 2019 yılında Kocaeli’nin Çayırova ilçesinde son teknoloji ile yeni inşa ettiğimiz 1000metre kapalı 2000 metre açık alan fabrikamızda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Gebze palet olarak talebe ve özelliklere göre hazırlamış olduğumuz paletler sizlere kaliteli bir hizmet için son aşamaya kadar denetlenmektedir. Gerek çayırova palet veya gebze palet gibi bölgesel alanda sektörde liderliğimizi sürdürmeye devam ederken uzun yılların tecrübesi ve birikimiyle yılmazlar palet olarak sizlere bu alanda öncü olmaya devam etmektedir.

Firmamızın ürün ve çalışmaları sonucu talepler doğrultusunda hazırlanan ahşap palet veya paletler belirtilen özellik ve tiplere göre kontrol edilerek paketlenmektedir.

Gebze ahşap palet üretimlerimizde araştırmalar ve geliştirmeler sonucunda önemli ve öncü bir kuruluş haline gelen firmamız ahşap palet talep eden müşterilerimize önemli hususta bilgiler vererek bu alandaki tecrübelerimiz ile hizmetler sunmaktadır.

Gebze palet olarak sadece Türkiye de değil Avrupa standartlarına uygun olarak hazırladığımız Euro palet ürünlerimiz de uluslararası statüye uygun ebat ve doğrultuda hazırlanarak müşterilerimize sunulmaktadır.